Malonogometni kup: Pobjede Futsal Dinama i Split Tommyja

Futsal Dinamo i Split Tommy plasirali su se u četvrtfinale Hrvatskog malonogometnog kupa, iako se zagrebačka momčad prilično namučila na gostovanju kod Murtera.

Futsal Dinamo je pobijedio 5:3, iako je domaćin na poluvremenu vodio 3:2. No, u nastavku su s dva gola Mihovil Prgomet (ukupno tri) i Davor Kanjuh okrenuli rezultat na stranu gostiju.

Split Tommy je lakoćom, pak, slavio kod Raba. Bilo je 10:1, a tri je gola postigao Matej Fideršek.

U prvoligaškom obračunu Alumnus je s uvjerljivih 4:0 svladao Uspinjaču. Golove su postigli Pezelj, Matković, Durlen i Pajalić.

Kup, osmina finala: Rab - Split Tommy 1:10, Alumnus futsalFER - Uspinjača 4:0, Murter - Futsal Dinamo 3:5, Aurelia Futsal - Nacional (dalje ide Aurelia, bez borbe)

Ostali parovi: Našice - Porto Tolero (10.2.), Torcida - Kijevo (11.2.), Vrgorac - Novo Vrijeme (14.2.), Petrinjčica - Square (18.2.)