TV Raspored

Utorak - 07.07.2020.
12:00 TV prodajaTV prodaja
12:15 Treće poluvrijemePregled događaja u Hrvatski Telekom Prvoj ligi
13:45 TV prodajaTV prodaja
14:00 4 plus 1Pregled događaja u futsalu
14:40 TV prodajaTV prodaja
14:55 NK Istra 1961 – HNK GoricaSnimka utakmice 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
16:55 TV prodajaTV prodaja
17:10 NK Varaždin – NK Slaven BelupoSnimka utakmice 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
19:10 4 plus 1Pregled događaja u futsalu
19:55 Uživo: Futsal Dinamo – MNK Uspinjača-GimkaIzravni prijenos utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
22:00 Treće poluvrijemePregled događaja u Hrvatski Telekom Prvoj ligi
23:30 TOP 5 golova i obrana kola HT Prve ligeNajbolji golovi i obrane 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
23:40 Socca: MNK Bjelovar – Sobe Apartmani ZagrebSnimka finalne utakmice Socca Prvenstva Hrvatske u malom nogometu
00:30 Futsal Dinamo – MNK Uspinjača-Gimka Snimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
02:10 Prva ligaPregled događaja u Hrvatski Telekom Prvoj ligi
03:15 INFO KANAL
Srijeda - 08.07.2020.
12:00 TV prodajaTV prodaja
12:15 NK Istra 1961 – HNK GoricaSnimka utakmice 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
14:15 TV prodajaTV prodaja
14:30 4 plus 1Pregled događaja u futsalu
15:10 Futsal Dinamo – MNK Uspinjača-Gimka Snimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
16:50 TV prodajaTV prodaja
17:05 Treće poluvrijemePregled događaja u Hrvatski Telekom Prvoj ligi
18:35 TOP 5 golova i obrana kola HT Prve ligeNajbolji golovi i obrane 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
18:45 TV prodajaTV prodaja
19:00 NK Varaždin – NK Slaven BelupoSnimka utakmice 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
21:00 HNK Gorica – HNK HajdukSnimka utakmice 32. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
23:00 Futsal Dinamo – MNK Uspinjača-Gimka Snimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
00:40 4 plus 1Pregled događaja u futsalu
01:20 Socca: MNK Bjelovar – Sobe Apartmani ZagrebSnimka finalne utakmice Socca Prvenstva Hrvatske u malom nogometu
02:10 INFO KANAL
Četvrtak - 09.07.2020.
12:00 TV prodajaTV prodaja
12:15 Treće poluvrijemePregled događaja u Hrvatski Telekom Prvoj ligi
13:45 TV prodajaTV prodaja
14:00 NK Osijek – HNK RijekaSnimka utakmice 32. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
15:50 TV prodajaTV prodaja
16:05 Futsal Dinamo – MNK Uspinjača-Gimka Snimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
18:10 TV prodajaTV prodaja
18:25 MNK Olmissum – HMNK VrgoracSnimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
20:00 Premijera: 4 plus 1Pregled događaja u futsalu
20:30 MNK Novo Vrijeme Apfel – MNK Alumnus SesveteSnimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
22:00 Premijera: Podcast: Utakmicu po utakmicuPodcast Hrvatske nogometne televizije
22:55 NK Lokomotiva – NK VaraždinSnimka utakmice 32. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
00:45 4 plus 1Pregled događaja u futsalu
01:15 NK Inter-Zaprešić – GNK DinamoSnimka utakmice 32. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
03:15 INFO KANAL
Petak - 10.07.2020.
12:00 TV prodajaTV prodaja
12:15 4 plus 1Pregled događaja u futsalu
12:45 MNK Novo Vrijeme Apfel – MNK Alumnus SesveteSnimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
14:15 TV prodajaTV prodaja
14:30 Podcast: Utakmicu po utakmicuPodcast Hrvatske nogometne televizije
15:25 TOP 5 golova i obrana kola HT Prve ligeNajbolji golovi i obrane 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
15:40 TV prodajaTV prodaja
15:55 MNK Olmissum – HMNK VrgoracSnimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
17:30 TV prodajaTV prodaja
17:45 NK Varaždin – NK Slaven BelupoSnimka utakmice 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
19:45 TOP 5 golova i obrana kola HT Prve ligeNajbolji golovi i obrane 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
19:55 Uživo: HNK Gorica – NK VaraždinIzravni prijenos utakmice 34. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
22:00 Futsal Dinamo – MNK Uspinjača-Gimka Snimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
00:05 Podcast: Utakmicu po utakmicuPodcast Hrvatske nogometne televizije
01:00 HNK Gorica – NK VaraždinSnimka utakmice 34. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
03:00 4 plus 1Pregled događaja u futsalu
03:30 INFO KANAL
Subota - 11.07.2020.
12:00 TV prodajaTV prodaja
12:15 Podcast: Utakmicu po utakmicuPodcast Hrvatske nogometne televizije
13:15 TOP 5 golova i obrana kola HT Prve ligeNajbolji golovi i obrane 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
13:25 TV prodajaTV prodaja
13:40 4 plus 1Pregled događaja u futsalu
14:10 MNK Novo Vrijeme Apfel – MNK Alumnus SesveteSnimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
15:40 TV prodajaTV prodaja
15:55 HNK Gorica – NK VaraždinSnimka utakmice 34. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
17:55 Uživo: NK Marsonia – NK JunakIzravni prijenos utakmice kvalifikacija za Drugu HNL sezona 2019./2020.
20:00 TV prodajaTV prodaja
20:15 MNK Olmissum – HMNK VrgoracSnimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
21:45 Futsal Dinamo – MNK Uspinjača-Gimka Snimka utakmice četvrtfinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
23:50 NK Marsonia – NK JunakSnimka utakmice kvalifikacija za Drugu HNL sezona 2019./2020.
01:50 NK Lokomotiva – NK Inter-ZaprešićSnimka utakmice 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
03:50 INFO KANAL
Nedjelja - 12.07.2020.
12:00 TV prodajaTV prodaja
12:15 HNK Gorica – NK VaraždinSnimka utakmice 34. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
14:15 TV prodajaTV prodaja
14:30 Prva lopta natragDokumentarni film o Zvonimiru Magdiću Amigu
15:30 TV prodajaTV prodaja
15:45 NK Marsonia – NK JunakSnimka utakmice kvalifikacija za Drugu HNL sezona 2019./2020.
17:45 TOP 5 golova i obrana kola HT Prve ligeNajbolji golovi i obrane 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
17:55 Uživo: NK Mladost Petrinja – NK Opatija Izravni prijenos utakmice kvalifikacija za Drugu HNL sezona 2019./2020.
20:00 Uživo: MNK Olmissum – Futsal DinamoIzravni prijenos utakmice polufinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
22:00 TV prodajaTV prodaja
22:15 NK Mladost Petrinja – NK Opatija Snimka utakmice kvalifikacija za Drugu HNL sezona 2019./2020.
00:15 MNK Olmissum – Futsal DinamoSnimka utakmice polufinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
02:00 ZebecDokumentarni film
03:00 INFO KANAL
Ponedjeljak - 13.07.2020.
12:00 TV prodajaTV prodaja
12:15 Stoljeće zagrebačkog nogometaDokumentarni film o 100 godina Zagrebačkog nogometnog saveza
13:15 TV prodajaTV prodaja
13:30 NK Marsonia – NK JunakSnimka utakmice kvalifikacija za Drugu HNL sezona 2019./2020.
15:30 TV prodajaTV prodaja
15:45 NK Mladost Petrinja – NK Opatija Snimka utakmice kvalifikacija za Drugu HNL sezona 2019./2020.
17:45 TV prodajaTV prodaja
18:00 HNK Gorica - NK Varaždin Snimka utakmice 34. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
20:00 Premijera: Treće poluvrijemePregled događaja u Hrvatski Telekom Prvoj ligi
21:30 Premijera: TOP 5 golova i obrana kola HT Prve ligeNajbolji golovi i obrane 34. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
21:40 MNK Olmissum – Futsal DinamoSnimka utakmice polufinala 1. HMNL sezona 2019./2020.
23:20 Treće poluvrijemePregled događaja u Hrvatski Telekom Prvoj ligi
00:50 TOP 5 golova i obrana kola HT Prve ligeNajbolji golovi i obrane 34. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
01:00 NK Varaždin – NK Slaven BelupoSnimka utakmice 33. kola HT Prve lige sezona 2019./2020.
02:50 Generacija '67.Dokumentarni film o Dinamovoj generaciji '67.
03:50 INFO KANAL

Vijesti