Objavljeno: Čet 06.07.2017.

Cibalia s 4:3 svladala mađarski Paksi

Prvu pripremnu utakmicu uoči nove sezone odradili su nogometaši Cibalije koji su u ludom susretu svladali mađarski Paksi 4:3. Recimo da je prošle sezone Paksi bio vrlo dobar peti u svom Prvenstvu.

Paksi je vodio 3:2 na poluvremenu, no u samo dvije minute rezultat je u drugom dijelu okrenuo dvostruki strijelac Frane Vitaić (54. i 55. minuta, jedan je pogodak postigao iz jedanaesterca).

Prvi gol Cibalije je bio autogol Lenzsera, a drugi je postigao Štrkalj (za 2:2).

Dodajmo i da je u 23. minuti Ivan Zgrablić dobio crveni karton zbog udaranja, ali Cibalia je dobila pravo zamjene isključenog nogometaša pa nije igrala s igračem manje.

Pripremna utakmica: Cibalia - Paksi 4:3 (Štrkalj 40., Vitaić 54., 55.-11m/Lenzser 7.-ag, Koltai 20., Bartha 21., 44.)