Objavljeno: Pet 23.08.2019.

Druga HNL: Bez pobjednika u dvije utakmice

U petak su odigrane prve dvije utakmice drugog kola Druge lige, a pobjednika nije bilo u nijednom susretu.

Sesvete su drugi put u sezoni odigrale 1:1. Nakon boda protiv vinkovačke Cibalije, isti su rezultat Sesvečani ostvarili protiv Solina. Već u trećoj minuti Repić je pogodio za vodstvo Solina, ali je na kraju prvog poluvremena izjednačio Vujanić udarcem s bijele točke.

Hrvatski dragovoljac i Međimurje remizirali su u ogledu s četiri gola (2:2). Babin je odmah na startu naciljao gostujuću mrežu za 1:0, ali su gosti do kraja poluvremena okrenuli rezultat u svoju korist (Novoselec u 29. i Šimičić u 39. minuti). Ipak, prvi je bod u novoj sezoni Dragovoljcima osigurao Petković golom u 56. minuti.

Druga HNL, 2. kolo: Hrvatski dragovoljac - Međimurje 2:2 (Babin 2., Petković 56./Novoselec 29., Šimičić 39.), Sesvete - Solin 1:1 (Vujanić 43.-11m/Repić 3.)

Subota (24.8.): Orijent 1919 - Dinamo II (17 sati, uživo na HNTV-u), Cibalia - Dubrava Tim Kabel (17:30 sati), Dugopolje - Croatia (17:30 sati)

Nedjelja (25.8.): Hajduk II - Kustošija (17:30 sati), Rudeš - Šibenik (17:30 sati)

Ponedjeljak (26.8.): Osijek II - BSK (17:30 sati)

Redoslijed: 1. Solin 4 (+1), 2. Croatia 3, 3. Rudeš 3, 4. Dugopolje 3, 5. Šibenik 3, 6. Međimurje 2 (+1), 7. Sesvete 2 (+1), 8. Dinamo II 1, 9. Cibalia 1, 10. Orijent 1919 1, 11. Osijek II 1, 12. Hrvatski dragovoljac 1 (+1), 13. Hajduk II 0, 14. Kustošija 0, 15. BSK 0, 16. Dubrava Tim Kabel 0