Objavljeno: Pet 30.08.2019.

Druga HNL: Dubrava Tim Kabel propustila 2:0

U prvoj utakmici trećeg kola Druge lige nogometaši Dubrave Tim Kabel i Dugopolja podijelili su bodove odigravši 2:2.

Bila je ovo premijerna domaća utakmica Dubrave Tim Kabel u sezoni, a nakon samo 20 minuta igre vodila je 2:0. Oba je gola domaćin postigao udarcima s bijele točke: Dragan Juranović u drugoj i Muhamed Alghoul u 20. minuti.

No, gosti nisu pokleknuli, već su do kraja izjednačili. Prvo je u 53. minuti na 1:2 smanjio Markota, dok je u 72. konačnih 2:2 postavio Jurić. Inače, Dubrava Tim Kabel od 62. minute igrala je s igračem manje (Glasnović) te može biti zadovoljna što je na kraju zadržala i taj jedan bod na svom kontu.

Druga HNL, 3. kolo: Dubrava Tim Kabel - Dugopolje 2:2 (Juranović 2.-11m, Alghoul 20.-11m/Markota 53., Jurić 72.)

Subota (31.8.): Solin - Cibalia (16 sati), Kustošija - Rudeš (16 sati, uživo na HNTV-u), Šibenik - Osijek II (19 sati), Međimurje - Sesvete (20 sati)

Nedjelja (1.9.): Dinamo II - Hrvatski dragovoljac (17 sati), BSK - Orijent 1919 (17 sati), Croatia - Hajduk II (17 sati)

Redoslijed: 1. Croatia 6, 2. Šibenik 6, 3. Osijek II 4, 4. Cibalia 4, 5. Solin 4, 6. Dugopolje 4 (+1), 7. Hajduk II 3, 8. Rudeš 3, 9. Međimurje 2, 10. Sesvete 2, 11. Dinamo II 2, 12. Orijent 1919 2, 13. Hrvatski dragovoljac 1, 14. Dubrava Tim Kabel 1 (+1), 15. Kustošija 0, 16. BSK 0