Objavljeno: Sub 17.03.2018.

Druga HNL: Hajduku bod u Varaždinu, Kustošiji sva tri kod Solina

Nogometaši Varaždina dva su puta vodili protiv druge momčadi Hajduka u ogledu 22. kola Druge lige, ali nisu uspjeli pobijediti (2:2). Drožđek iz jedanaesterca (11. minuta) i Glavica (66.) bili su strijelci za Varaždin koji je jurio prema novoj pobjedi i gornjem domu ljestvice, no devet minuta prije kraja Stanko Jurić je onemogućio domaće slavlje i postavio konačnih 2:2.

Velika tri boda osvojila je Kustošija kod Solina (2:1) na putu prema drugoligaškom spasu. Oba je gola za zagrebačkog drugoligaša postigao Kristijan Lovrić.

Hrvatski dragovoljac i Šibenik su, pak, remizirali (1:1). Golovi su postignuti u prvom poluvremenu (Filipović za domaćina, a Banić za goste).

Druga HNL, 22. kolo: Varaždin - Hajduk II 2:2 (Drožđek 11.-11m, Glavica 66./Nejašmić 44., Jurić 81.), Solin - Kustošija 1:2 (Kapetanović 68./Lovrić 14., 23.), Hrvatski dragovoljac - Šibenik 1:1 (Filipović 36./ Banić 10.), Lučko - Dinamo II (odgođeno zbog kiše)

Nedjelja (18.3.): Gorica - Sesvete (15:30 sati), Novigrad - Dugopolje (15:30 sati)

Redoslijed: 1. Dinamo II 41 (-1), 2. Gorica 36 (-1), 3. Dugopolje 35 (-1), 4. Sesvete 35 (-1), 5. Varaždin 34, 6. Šibenik 28, 7. Hajduk II 28, 8. Solin 26, 9. Lučko 26 (-1), 10. Hrvatski dragovoljac 23, 11. Kustošija 21, 12. Novigrad 18 (-1)