Objavljeno: Pet 12.04.2019.

Druga HNL: Jedanaesterac u završnici za tri boda Hrvatskog dragovoljca

U petak su odigrane prve dvije utakmice 20. kola Druge lige, a važna tri boda u borbi za opstanak osvojili su nogometaši Hrvatskog dragovoljca.

Opet je junak u pobjedi "Dragovoljaca" bio Valentino Majstorović koji je u završnici utakmice dobio priliku iz jedanaesterca zabiti gol za 2:1 i slavlje svoje momčadi što je i učinio. Za Majstorovića je ovo bio šesti pogodak u sezoni i svih šest postigao je s bijele točke! Prije njega domaćin je poveo golom Havojića u 16. minuti, dok je izjednačio Škvorc u 37. minuti.

Dugopolje je u gostima svladalo Međimurje 2:1, a Čakovčani su tako ostali vrlo blizu dna ljestvice. Gol vrijedan tri boda postigao je Ivan Bosančić u 76. minuti. Inače, gosti su vodili autogolom Režića, a strijelac za domaću momčad bio je Novoselec u 19. minuti ogleda.

Druga HNL, 20. kolo: Hrvatski dragovoljac - Lučko 2:1 (Havojić 16., Majstorović 88.-11m/Škvorc 37.), Međimurje - Dugopolje 1:2 (Režić 5.-ag, Novoselec 19./Bosančić 76.)

Subota (13.4.): Solin - Sesvete (16:30 sati), Šibenik - BSK (16:30 sati), Osijek II - Kustošija (16:30 sati)

Nedjelja (14.4.): Dinamo II - Varaždin (14:30 sati, uživo na HNTV-u), Hajduk II - Zadar (16:30 sati)

Redoslijed: 1. Šibenik 36, 2. Varaždin 35, 3. Osijek II 31, 4. Dinamo II 30 (-1), 5. Dugopolje 29, 6. Sesvete 28, 7. Hajduk II 27, 8. Lučko 24 (+1), 9. Zadar 24, 10. Kustošija 23, 11. Hrvatski dragovoljac 23 (+1), 12. Međimurje 20 (+1), 13. BSK 19, 14. Solin 18