Objavljeno: Sub 14.09.2019.

Druga HNL: Na Krimeji prvi poraz Šibenika u sezoni

U četvrtom kolu Druge lige prvi su poraz u sezoni upisali nogometaši Šibenika. Po njih je koban bio dolazak na riječku Krimeju. Orijent 1919 pobijedio je drugoligaškog lidera s minimalnih 1:0, a pogodak odluke postigao je Miroslav Iličić u 25. minuti.

Dubrava Tim Kabel i Hajduk II odigrali su bez pobjednika (1:1). Domaći je sastav time uhvatio tek drugi bod u sezoni, a poveo je u 36. minuti golom Andrea Tina Tolića. No, na samom kraju prvog poluvremena na konačnih 1:1 izjednačio je Dino Skorup.

Dugopolje je lakoćom uhvatilo tri boda u Vinkovcima pobjedom protiv Cibalije od 3:0, a sva su tri pogotka gosti postigli u prvom poluvremenu. Strijelci su bili Kordić, Dogan (autogol) i Bosančić.

Istim rezultatom (3:0) je, pak, Solin pred svojim navijačima nadjačao Međimurje. U prvom dijelu poentirao je Repić, a u nastavku su pobjedu golovima zaokružili Ninčević i Kaćunko.

Druga HNL, 4. kolo: Dubrava Tim Kabel - Hajduk II 1:1 (Tolić 36./Skorup 45.), Cibalia - Dugopolje 0:3 (Dogan 26.-ag/Kordić 18., Bosančić 32.), Orijent 1919 - Šibenik 1:0 (Iličić 25.), Solin - Međimurje 3:0 (Repić 33., Ninčević 70., Kaćunko 82.), Hrvatski dragovoljac - BSK 3:0 (Petković 14., 51., 62.), Sesvete - Dinamo II 3:0 (Geljić 20., Ćosić 30., Vranjković 67.), Osijek II - Kustošija 2:0 (Kolega 27., Beljo 90.+2)

Nedjelja (15.9.): Rudeš - Croatia (16:30 sati)

Redoslijed: 1. Šibenik 9, 2. Sesvete 8, 3. Solin 8, 4. Osijek II 7, 5. Dugopolje 7, 6. Hajduk II 7, 7. Croatia 6 (-1), 8. Rudeš 6 (-1), 9. Orijent 1919 5, 10. Cibalia 5, 11. Dinamo II 5, 12. Hrvatski dragovoljac 4, 13. BSK 3, 14. Međimurje 2, 15. Dubrava Tim Kabel 2, 16. Kustošija 0