Objavljeno: Pet 28.08.2020.

Druga HNL: Nova pobjeda Zaprešićana, Sesvete slavile protiv Dinama II

Na vrhu drugoligaške ljestvice i dalje je Dubrava Tim Kabel koja je u aktualnom trećem kolu gostovala kod Međimurja i taj je dvoboj završio bez pobjednika (2:2). Domaćin je vodio 2:0 golovima Igreca i Mijića u uvodnih 15 minuta. No, gosti iz Zagreba su se uspjeli vratiti. Prvo je Mudražija smanjio, a u 61. minuti Alghoul je zabio s bijele točke za konačnih 2:2.

Sesvete su na gostujućem terenu u Kranjčevićevoj ulici svladale Dinamo II s 2:0, a utakmica je riješena početkom drugog dijela kada su postignuta oba pogotka. Strijelci su bili Hlevnjak u 50. i Sunagić u 58. minuti.

Zaprešićki Inter je odigrao drugu utakmicu i drugu je dobio. Na domaćem terenu Zaprešićani su svladali Cibaliju 2:0, a golove su u uvodnih pola sata zabili Šroler i Mamut.

Druga HNL, 3. kolo: Dinamo II - Sesvete 0:2 (Hlevnjak 50., Sunagić 58.), Međimurje - Dubrava Tim Kabel 2:2 (Igrec 8., Mijić 15./Mudražija 42., Alghoul 61.-11m), Inter-Zaprešić - Cibalia 2:0 (Šroler 2., Mamut 30.)

Subota (29.8.): Dugopolje - Orijent 1919 (17 sati), Kustošija - Rudeš (17 sati)

Nedjelja (30.8.): Hajduk II - BSK (17 sati)

Odgođeno: Junak - Hrvatski dragovoljac (9.9.), Opatija - Solin (9.9.), Osijek II - Croatia Zmijavci (23.9.)

Redoslijed: 1. Dubrava Tim Kabel 7 bodova (3 utakmice), 2. Inter-Zaprešić 6 (2), 3. Sesvete 6 (3), 4. Hrvatski dragovoljac 6 (2), 5. Opatija 6 (2), 6. Dinamo II 3 (3), 7. Hajduk II 3 (2), 8. BSK 3 (2), 9. Dugopolje 3 (2), 10. Kustošija 3 (2), 11. Međimurje 2 (2), 12. Orijent 1919 1 (1), 13. Cibalia 1 (2), 14. Osijek II 1 (2), 15. Rudeš 0 (0), 16. Junak 0 (1), 17. Croatia 0 (2), 18. Solin 0 (2)