Objavljeno: Ned 23.08.2020.

Druga HNL: Pobjede Hajduka II i BSK-a

U nedjelju su odigrane i posljednje dvije utakmice drugoga kola Druge lige.

Derbi drugih momčadi pripao je Hajduku II, a jedini gol na utakmici zabio je Bleart Tolaj već u osmoj minuti dvoboja. Momčad Marija Despotovića zadnjih par minuta odigrala je s igračem manje jer je u 87. crveni karton dobio Vicko Ševelj.

Nakon uvjerljivog poraza u prvom kolu, BSK iz Bijelog Brda slavio je na zahtjevnom gostovanju u Zmijavcima. Domaću Croatiju s dva gola srušio je Marko Dabro.

Podsjetimo, utakmice Orijenta 1919 i Junaka te Inter-Zaprešića i Rudeša odgođene su zbog koronavirusa.

Druga HNL, 2. kolo: Hrvatski dragovoljac - Osijek II 2:1 (Majstorović 76.-11m, Horvat 90./Mišković 26.), Dubrava Tim Kabel - Dugopolje 2:0 (Juranović 45.+1-11m, 63.), Sesvete - Opatija 0:1 (Weitzer 71.), Solin - Kustošija 1:2 (Šošić 55./Ljubanović 32., Kelava 50.), Cibalia - Međimurje 3:3 (Bajić 31., Miljanić 34., Jazvić 44./Mijić 45., Igrec 48., Đurak 78.), Hajduk II - Dinamo II 1:0 (Tolaj 8.), Croatia Zmijavci - BSK 0:2 (Dabro 2., 47.)