Objavljeno: Sri 14.03.2018.

Druga HNL: Remi Gorice kod Kustošije, Varaždin bolji od Dugopolja

U utorak su odigrani susreti 21. kola Druge lige. U četiri utakmice slavili su domaći sastavi, dok su dva ogleda završila bez pobjednika.

U derbiju kola Varaždin je s 1:0 svladao Dugopolje, a utakmica je odlučena na samom kraju prvog poluvremena kada je Domagoj Drožđek realizirao jedanaesterac za tri boda domaćina.

Vodeći Dinamo II je također s 1:0  svladao Hrvatski dragovoljac (strijelac Ivan Božić u 75. minuti), dok je drugoplasirana Gorica odigrala samo 1:1 kod Kustošije. Domaćin je prvi došao do gola, strijelac je bio Lovrić u 13. minuti. Rumunj Astafei je i ovom prilikom bio strijelac za Goricu, u 60. minuti je izjednačio golom iz jedanaesterca. Recimo i da je svaka momčad dobila po jedan crveni karton (Šimunić u 69. kod Kustošije i Smoljo u 38. kod Gorice).

Hajduk II je s 1;0 pobijedio Solin (strijelac Ivan Delić), Sesvete su iskoristile igrača više i nadjačale Lučko s 2:0 golovima Mamuta i Kluka, dok su bodove podijelili Šibenik i Novigrad (1:1). Domaćin je poveo (Okechukwu), dok je važan bod Novigradu omogućio Živković.

Druga HNL, 21. kolo: Varaždin - Dugopolje 1:0 (Drožđek 45.-11m), Šibenik - Novigrad 1:1 (Okechukwu 35./Živković 59.), Dinamo II - Hrvatski dragovoljac 1:0 (Božić 75.), Sesvete - Lučko 2:0 (Mamut 19., Kluk 87.), Kustošija - Gorica 1:1 (Lovrić 13./Astafei 60.-11m), Hajduk II - Solin 1:0 (Delić 12.)

Redoslijed: 1. Dinamo II 41, 2. Gorica 36, 3. Dugopolje 35, 4. Sesvete 35, 5. Varaždin 33, 6. Šibenik 27, 7. Hajduk II 27, 8. Solin 26, 9. Lučko 26, 10. Hrvatski dragovoljac 22, 11. Kustošija 18, 12. Novigrad 1