Objavljeno: Pet 05.04.2019.

Druga HNL: Sesvete - Šibenik 0:0, domaćinu tri crvena kartona!

U prvoj utakmici 19. kola Druge lige Sesvete i Šibenik odigrali su utakmicu bez pogodaka, a vodeći Šibenik može jako žaliti za preostala dva boda.

Kulminacija utakmice dogodila se u samoj završnici kada je domaća momčad ostala bez tri isključena igrača. Prvo je u 84. minuti Tolić isključen (drugi žuti karton) zbog grubog starta na Bulatu.

Dvije minute kasnije Joković je isključen (drugi žuti) zbog igranja rukom u svom šesnaestercu, a Džijan (drugi žuti) zbog prigovora. Uz sve to, Šibenik je u 86. minuti imao meč loptu, ali Celićev udarac s bijele točke obranio je domaći vratar Mikulić.

Unatoč trojici igrača više, Šibenik do kraja nije uspio postići gol i tako je ostao bez dva jako važna boda u borbi za HT Prvu ligu.

Druga HNL, 19. kolo: Sesvete - Šibenik 0:0

Subota (6.4.): Varaždin - Solin (16:30 sati), Kustošija - Dinamo II (16:30 sati), Dugopolje - Zadar (16:30 sati), Lučko - Međimurje (16:30 sati)

Nedjelja (7.4.): BSK - Hrvatski dragovoljac (16:30 sati)

Ponedjeljak (8.4.): Hajduk II - Osijek II (16:30 sati)

Redoslijed: 1. Šibenik 36 (+1), 2. Varaždin 32, 3. Osijek II 31, 4. Dinamo II 30 (-1), 5. Sesvete 28 (+1), 6. Hajduk II 24, 7. Zadar 24, 8. Dugopolje 23 (-1), 9. Lučko 23, 10. Kustošija 20, 11. Hrvatski dragovoljac 19, 12. Međimurje 19, 13. BSK 18, 14. Solin 18