Objavljeno: Pon 13.05.2019.

Drugoligaška Liga za prvaka, futsal: Pobjeda Futsal Pule

Futsal Pula ostvarila je uvjerljivu pobjedu od 6:2 protiv Našica u trećem kolu drugoligaške Lige za prvaka u futsalu.

Podsjetimo da je do sada omiški Olmissum ostvario dvije pobjede (protiv Futsal Pule i Našica), a sada su Puljani osvojili prve bodove te i dalje ostali u borbi za plasmanom u Prvu HMNL, dok su Našice vjerojatno ispucale svoje šanse za proboj u elitu.

Na poluvremenu su Puljani vodili 4:0 protiv Našica golovima Đapića, Salihovića i dva puta Imširevića. U nastavku je domaćin održavao prednost i, nakon što su gosti smanjili na 2:4 (Vulić i Tomić), odgovorio je s dva nova gola (dva puta Šafradin) čime je utakmica riješena.

Ključnim bi se u borbi za Prvu HMNL trebala pokazati iduća utakmica u kojoj Futsal Pula na domaćem parketu igra protiv Olmissuma.

Drugoligaška Liga za prvaka, 3. kolo: Futsal Pula - Našice 6:2

Redoslijed: 1. Olmissum 6 bodova (2 utakmice), 2. Futsal Pula 3 (2), 3. Našice 0 (2)