Objavljeno: Pet 18.09.2020.

Dva pogotka Divkovića, jedan Mudražije i Ivančića

Marko Divković, 21-godišnji hrvatski nogometaš, bio je jedan od junaka u pobjedi DAC Dunajske Strede protiv Jabloneca u drugom pretkolu Europske lige. Divković je postigao dva pogotka (za 1:0 i 2:2), a njegova je momčad nakon 3:3 tijekom 90 minuta slavila 5:3 u dodatnih 30 minuta produžetaka.

Robert Mudražija je, pak, pokrenuo preokret u kojem je FC Kopenhagen u gostima pobijedio švedski Göteborg 2:1. Mudražija je u igru ušao u 78. minuti, a u 82. je postigao gol za 1:1, dok je danska momčad nekoliko minuta kasnije zabila i drugi pogodak za prolaz.

Josip Ivančić je odlučio utakmicu Olimpije i Zrinjskog u Ljubljani postigavši pogodak u prvom produžetku za konačnih 3:2 gostiju.

Rangers je gostovao kod Lincolna iz Gibraltara te je pobijedio s uvjerljivih 5:0. Za jedan od pet golova asistirao je hrvatski reprezentativac Borna Barišić koji je time došao do ovosezonske ukupne statistike u osam utakmica od jednog gola i čak pet asistencija.