Objavljeno: Čet 21.11.2019.

Elitno kolo LP, futsal: Makarani bez šanse protiv Sportinga

Hrvatski prvak Novo Vrijeme porazom je otvorio turnir skupine B Elitnog kola Lige prvaka u futsalu.

Na startu turnira, kojem je domaćin ruski Tjumen, sastav iz Makarske igrao je protiv lisabonskog Sportinga, a aktualni europski prvak pobijedio je s 4:0.

Već u prvoj minuti zatresla se mreža hrvatskog prvaka, Alex je zabio za 1:0. Do kraja poluvremena Novo Vrijeme se kvalitetno branilo, imalo je i nekoliko prilika, no Varela je nakon svega povećao na 2:0.

Neizvjesnost s utakmice nestala je početkom drugog poluvremena kada su Leo i Mendes u istoj minuti pogodili za 4:0.

Do kraja utakmice oba su sastava imala nekoliko prilika, no rezultat se nije mijenjao.

Idući suparnik Novog Vremena je domaćin Tjumen. Utakmica se igra u petak s početkom u 15 sati.

Elitno kolo LP (skupina B, 1. kolo): Novo Vrijeme - Sporting 0:4 (Alex 1., Varela 8., Leo 22., Mendes 22.), Tjumen - Ayat 3:0