Objavljeno: Pet 22.11.2019.

Elitno kolo LP: Novo Vrijeme remiziralo protiv Tjumena

U drugom nastupu skupine B Elitnog kola Lige prvaka u futsalu Novo Vrijeme je protiv domaćina, ruskog Tjumena, odigralo 3:3.

Ruski Tjumen vodio je 2:0 nakon devet minuta igre. Vodio je i 3:2 do sedam minuta prije kraja, no iz svih tih minusa Novo Vrijeme se isčupalo i na kraju osvojilo bod.

Antoškin i Bruno Taffy zabili su uvodna dva pogotka kojima je domaćin ovog turnira poveo 2:0, no Osredkar je u desetoj smanjio, a Fideršek u 18. minuti izjednačio.

Otvoreno se igralo s obje strane, no opet je prvi u vodstvo došao Tjumen kada je lijepo kontru realizirao Antoškin u 29. minuti. Ali, i to je hrvatski prvak nadoknadio, a svoj je drugi pogodak na utakmici, u 33. minuti, postigao Fideršek za konačnih 3:3.

Do kraja ogleda Novo Vrijeme se uspješno obranilo i zasluženo ostvarilo odličan rezultat.

Natjecanje će Novo Vrijeme zaključiti utakmicom trećeg kola protiv Ayata tijekom nedjelje (11 sati).

Elitno kolo LP (skupina B, 2. kolo): Tjumen - Novo Vrijeme 3:3 (Antoškin 8., 29., Bruno Taffy 9./Osredkar 10., Fideršek 18., 33.), Sporting - Ayat 5:2

Redoslijed: 1. Sporting 6, 2. Tjumen 4, 3. Novo Vrijeme 1, 4. Ayat 0