Objavljeno: Pon 09.09.2019.

EP U-19, futsal: Mladi Hrvati razbili Nizozemsku 6:0

Sjajan je nastup imala hrvatska futsalska reprezentacija do 19 godina koja sudjeluje na premijernom Europskom prvenstvu kojem je domaćin Latvija.

U prvom ogledu skupine B mladi su hrvatski igrači poraženi od Španjolske 0:3, ali je zato Hrvatska U-19 odlično odradila drugu utakmicu i pobijedila Nizozemsku U-19 čak 6:0.

Golova nije bilo sve do 17. minute, a tada je u završnici prvog poluvremena Sučić postigao dva pogotka za 2:0. Ohrabrena time Hrvatska U-19 odigrala je bez greške nastavak susreta u kojem su Mudronja, Petrušić, Rendić i Vukelić na kraju zaokružili veliku pobjedu od 6:0.

Hrvatska U-19 u posljednjem će susretu skupine B igrati protiv Ukrajine. Taj je dvoboj na programu u srijedu (s početkom u 14 sati).

EP u futsalu, U-19, skupina B, 2. kolo: Hrvatska - Nizozemska 6:0