Objavljeno: Čet 19.09.2019.

Gol i asistencija Brekala, istaknuli se Vlašić i Barišić

U četvrtak su odigrane utakmice prvog kola grupne faze Europske lige, a hrvatski reprezentativci istakli su se pogocima i asistencijama.

Moskovski CSKA u gostima je poveo protiv Ludogoreca 1:0 (asistencija Nikole Vlašića), ali je do kraja primio pet golova i izgubio 1:5! Vlašić i Kristijan Bistrović za Moskovljane su odigrali svih 90 minuta.

Wolfsburg nije imao problema na domaćem terenu protiv ukrajinske Oleksandrije te je slavio 3:1. Hrvatski nogometaš Josip Brekalo na terenu je bio do 76. minute, a iza sebe je u ovom susretu ostavio gol i asistenciju. Prvo je u 24. minuti asistirao za tadašnjih 2:0, dok je u 67. minuti pogodio za konačnih 3:1 svoje momčadi.

Rangers je, pak, bio bolji od Feyenoorda s minimalnih 1:0, a u jedinom je golu na utakmici hrvatski igrač Borna Barišić ugradio dodavanje.

Marin Ljubičić bio je strijelac u 93. minuti u susretu u kojem je njegov Slovan u Bratislavi pobijedio Bešiktaš 4:2. Za goste je cijeli susret odradio Domagoj Vida.