Objavljeno: Uto 09.10.2018.

Hrvatska pobjedom 15:1 uveličala 110. rođendan Bjelovara

Hrvatska reprezentacija gostovala je u utorak u Bjelovaru te je odigravanjem prijateljske utakmice uveličala 110. rođendan domaćeg trećeligaša.

Pred ispunjenim stadionom i u lijepoj atmosferi Hrvatskoj je ova utakmica poslužila kao trening za utakmicu protiv Engleske, a taj "pucački trening" zaključili su izabranici Zlatka Dalića pobjedom 15:1.

Najbolji svjetski nogometaš Luka Modrić ostao je tijekom cijelog ogleda na klupi za pričuve. Kao prvi strijelac u ovom se ogledu pokazao Andrej Kramarić koji je postigao pet pogodaka.

Tri je dodao Marko Livaja, a u nastavku, čim je ušao u igru, Ivan Perišić je u dvije minute zabio dva gola. Po jedan su dodali Rakitić, Rebić, Jedvaj, Badelj i Pašalić. Ovaj će ogled dugo pamtiti i domaći igrač Stjepan Mamić jer upravo je on zabio jedini pogodak za slavljenika Bjelovar.

Prijateljska utakmica: Bjelovar - Hrvatska 1:15 (Kramarić 4., 20., 38., 45., 68., Rakitić 8., Rebić 22., Livaja 37., 74., 86., Jedvaj 41., Badelj 62., Perišić 71., 72., Pašalić 83./Mamić 82.)