Objavljeno: Pet 10.05.2019.

Hrvatska U-16 s 2:1 bolja od Norvežana

Hrvatska reprezentacija do 16 godina starosti, nakon dva nastupa na međunarodnom turniru u Rumunjskoj, ima pobjedu i remi.

U prvom susretu, podsjetimo, Hrvatska U-16 odigrala je 2:2 protiv vršnjaka iz Poljske, a u drugom je dvoboju bila uspješna. S 2:1 je pobijedila Norvešku i pred njom je završni ispit u subotu kada s početkom u 11 sati igra protiv domaće reprezentacije.

Norvežani su poveli protiv mladih Hrvata u 28. minuti kada je Arnstad realizirao jedanaesterac. No, Hrvatska U-16 imala je snage za preokret. U 40. minuti izjednačio je Romac, dok je Ivanović u 67. minuti postigao pogodak za potpuni preokret i pobjedu od 2:1.

Međunarodni turnir, U-16: Hrvatska - Norveška 2:1 (Romac 40., Ivanović 67./Arnstad 28.-11m)