Objavljeno: Sri 08.05.2019.

Hrvatska U-16 u Rumunjskoj remizirala protiv Poljaka

Hrvatski reprezentativci do 16 godina starosti startali su na međunarodnom turniru što se održava u Rumunjskoj neodlučenim rezultatom protiv Poljske (2:2).

Igrači koje vodi izbornik Tomislav Rukavina dva puta su vodili, no prednost nisu uspjeli zadržati. Već u drugoj minuti Hrvatska U-16 povela je golom Ivanovića, no u 13. minuti za Poljsku je izjednačio Kusztal.

Hrvatska U-16 opet je povela u 54. minuti kada je poljsku mrežu zatresao Rozić, ali je devet minuta kasnije konačnih 2:2 postavio Cielemecki.

U četvrtak će Hrvatska U-16 imati novu provjeru na ovom turniru. Suparnici će biti vršnjaci iz Norveške, a dodajmo i da će na kraju igrači Tomislava Rukavine odmjeriti snage protiv domaćina Rumunjske.

Međunarodni turnir, U-16: Hrvatska - Poljska 2:2