Objavljeno: Uto 27.08.2019.

Hrvatski nogometni kup: Hrvace bolje od Segeste

Nogometaši Hrvaca prošli su pretkolo Hrvatskog nogometnog kupa, nakon domaće pobjede protiv Segeste od 3:1.

Trećeligaš s juga poveo je već u drugoj minuti, nakon što je Štimac bio precizan iz jedanaesterca. No, Bosnić je u 57. minuti izjednačio na 1:1 i taj je rezultat bio aktivan sve do 15 minuta prije kraja.

Ali, prvo Božinović u 75. te potom Škarić u 88. minuti postižu golove za pobjedu i prolaz Hrvaca.

Hrvatski nogometni kup, pretkolo: Hrvace - Segesta 3:1, Suhopolje - Oriolik 2:6

Srijeda (28.8.): Mladost Kloštar Podravski - Sloga NG, Nehaj - Karlovac 1919, Primorac Biograd - BSK, Dinamo Predavac - Kurilovec, Slavonac Komletinci - Buje, Bednja - Vuteks Sloga, Bjelovar - Opatija, Maksimir - Varaždin, Zagora - Papuk, Belišće - Jadran Ploče, Borac - Jadran Poreč, Nedelišće - Slavonija, Mladost Petrinja - Međimurje (sve u 16 sati), Gorica - Zagorec (19 sati)