Objavljeno: Ned 28.02.2021.

Hrvatski nogometni kup: Oriolik u četvrtfinalu

U trećeligaškom dvoboju osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa nogometaši Oriolika su kao domaćini u Oriovcu svladali Rudar iz Labina s 1:0.

U prvom poluvremenu je svaka momčad ostala s igračem manje. U 27. minuti je isključen domaći igrač Živatović, dok je na kraju prvog dijela u jednoj minuti dva žuta kartona zaradio David Golić.

Svaka je momčad tijekom 90 minuta po jednom pogodila suparnički okvir vrata, a odluka se dogodila u 104. minuti kada je Valentino Kuzmić iz jedanaesterca pogodio za prolaz Oriolika.

U četvrtfinalu Oriolik će na domaćem terenu dočekati Istru 1961.

Hrvatski nogometni kup, osmina finala: Oriolik - Rudar Labin 0:0, produžeci 1:0 (Kuzmić 104.-11m), Varaždin - Rijeka 1:2, Rudeš - Dinamo 0:2, Gorica - Lokomotiva 3:1, Kurilovec - Osijek 0:4, GOŠK 1919 Dubrovnik - Slaven Belupo 1:4, Šibenik - Istra 1961 0:2

Kasnije: Zagreb - Hajduk (2.3., uživo na HNTV-u)

Parovi četvrtfinala HNK-a: Dinamo - Slaven Belupo (3.3., uživo na HNTV-u), Osijek - Rijeka (3.3., uživo na HNTV-u), Gorica - Zagreb ili Hajduk, Oriolik - Istra 1961