Objavljeno: Uto 20.10.2020.

Hrvatski nogometni kup: Rudar Labin izbacio Inter-Zaprešić

U nastavljenom ogledu šesnaestine finala Hrvatskog nogometnog kupa, susretu Rudara iz Labina i zaprešićkog Intera, dogodilo se iznenađenje. Trećeligaš Rudar je pobijedio 2:0.

Utakmica je ranije, zbog vremenskih neprilika, prekinuta nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka. U nastavku susreta Rudar je vrlo brzo poveo, a pogodak je zabio Kurtić. Tih 1:0 je stajalo sve do sudačke nadoknade kada je Miškulin postigao gol za 2:0 i potvrdio pobjedu svoje momčadi.

U osmini finala tako će se dogoditi jedan dvoboj trećeligaša. Rudar iz Labina će gostovati kod Oriolika.

Hrvatski nogometni kup, šesnaestina finala (nastavljena utakmica): Rudar Labin - Inter-Zaprešić 2:0 (Kurtić 53., Miškulin 90.+4)