Objavljeno: Pet 06.05.2022.

HT Prva liga: Bez pobjednika na startu 34. kola

U Kranjčevićevoj ulici otvoreno je 34. kolo HT Prve lige, a utakmicu bez pobjednika (1:1) odigrali su Hrvatski dragovoljac i Slaven Belupo.

Vrlo rano je domaći sastav poveo, a u trećoj minuti strijelac je bio Matija Frigan. U prilično mirnom ritmu prošao je ostatak prvog poluvremena, dok je u nastavku ogleda Slaven Belupo ipak zagospodario travnjakom i bio bolji.

Gosti su izjednačili već u 50. minuti. Nakon što je domaćeg igrača Smolčića lopta pogodila u ruku, u šesnaestercu, jedanaesterac je realizirao Ivan Krstanović za 1:1. Bio je to njegov ukupno 116. pogodak u karijeri u hrvatskim prvenstvima.

Dodatni pritisak gosti su napravili u završnici i to nakon 81. minute kada je Hrvatski dragovoljac ostao s igračem manje zbog drugog žutog kartona Karrice. No, domaćin je izdržao do kraja te je završilo podjelom bodova.

Slaven Belupo je ostao sedmi na ljestvici te ima 35 bodova, dok je Hrvatski dragovoljac posljednji s 19 bodova.

HT Prva liga, 34. kolo: Hrvatski dragovoljac - Slaven Belupo 1:1 (Frigan 3./Krstanović 50-11m)