Objavljeno: Pet 18.10.2019.

HT Prva liga: Dinamo lakoćom protutnjao Velikom Goricom

Nastavljena je Hrvatski Telekom Prva liga, a u prvom dvoboju 12. kola Dinamo je lakoćom pobijedio Goricu u gostima 4:2.

Unutar samo tri minute Dinamo je tijekom prvog poluvremena ostvario velika dva gola prednosti. U 25. minuti pogodio je Oršić, a u 27. Kadzior. Tada je, zapravo, slomljena domaća momčad koja je ionako bila inferiorna velikim dijelom ovog ogleda.

Do kraja je u drugom poluvremenu, uz komotniju Dinamovu igru, svaka momčad postigla po dva pogotka za konačnih 4:2 gostiju. S nova dva gola Mislav Oršić kompletirao je hat-trick, dok su na drugoj strani pogađali Lovrić iz slobodnog udarca (uz pomoć Dinamovog vratara Zagorca) te Suk.

Na samom kraju utakmice iz igre je, zbog dva žuta kartona, morao izaći Dinamov igrač Dino Perić.

Privremeno je ovom pobjedom Dinamo ponovno postao vodeći na ljestvici.

HT Prva liga, 12. kolo: Gorica - Dinamo 2:4 (Lovrić 55., Suk 77./Oršić 25., 49., 61., Kadzior 27.)