Objavljeno: Sub 11.05.2019.

HT Prva liga: Dinamo mnogo bolji, na Rujevici bez golova

Veliki derbi 33. kola Hrvatski Telekom Prve lige završio je bez pobjednika. Nogometaši Rijeke i Dinama odigrali su utakmicu bez pogodaka.

Dinamo je ostavio dosta bolji dojam. Domaći sastav gotovo da nije imao pravu priliku tijekom 90 minuta, a uvjerljivo najbolji igrač Rijeke bio je vratar Simon Sluga koji je u dva, tri slučaja spašavao sigurne golove Dinama.

U prvom poluvremenu dvije najbolje prilike za Dinamo imao je Rrahmani. No, u oba slučaja Sluga je odlično reagirao i time zadržao 0:0.

Odmah na startu drugog dijela zaprijetio je Stojanović, ali kada već nije mogao spasiti Sluga, u svemu se ispriječio okviru vrata koji je tada spasio Rijeku.

Do kraja je nastavljena dominacija Dinama, s nešto manje izraženim šansama te je sve na kraju završilo bez pogodaka.

Bila je ovo ujedno najava finalne utakmice Kupa, a Rijeka i Dinamo na kraju su ovu sezonu završili posve izjednačeni kada su međusobni susreti u pitanju. Svaka je momčad dobila po jednom, dok su dvije utakmice završile neodlučeno.

HT Prva liga, 33. kolo: Rijeka - Dinamo 0:0