Objavljeno: Ned 08.03.2020.

HT Prva liga: Dinamo odradio posao protiv Istre 1961

Nogometaši Dinama odradili su posao i u 26. kolu Hrvatski Telekom Prve lige te su na domaćem terenu svladali Istru 1961 s 2:0.

Već u drugoj minuti gostujuća je obrana pala. Dilaver je zatresao pulsku mrežu i usmjerio utakmicu u vrlo spori ritam. Dinamo je vodio, kontrolirao je situaciju na travnjaku i, iako je mogao povećati prednost, dugo je vremena bilo tek minimalnih 1:0.

Rezultatski je utakmica riješena u 70. minuti kada je Lovro Majer pogodio za 2:0 te je time postigao svoj premijerni gol u sezoni.

Došao je Dinamo tako na čak 20 bodova plusa u odnosu na Hajduk (uz utakmicu više od Splićana), dok je Istra 1961 ostala blizu samog dna, ali ipak ima dva vrijedna boda više od Varaždina i zaprešićkog Intera.

HT Prva liga, 26. kolo: Dinamo - Istra 1961 2:0 (Dilaver 2., Majer 70.)