Objavljeno: Sub 18.05.2019.

HT Prva liga: Dinamo s 3:2 slavio u Zaprešiću, Andrić odlučio

Nogometaši zagrebačkog Dinama pobijedili su Inter u Zaprešiću 3:2 u prvoj utakmici pretposljednjeg, 35. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Bila je to četvrta ovosezonska pobjeda Dinama protiv Inter-Zaprešića u Prvenstvu, kao i ukupno gledano već 28. u sezoni.

Iako je Dinamo rano poveo 2:0, imao je mnogo više problema kako bi osvojio tri boda nego što se očekivalo. U petoj i 17. minuti prva dva gola za goste postigao je Damian Kadzior.

Unatoč tome Zaprešićani su se vratili u igru još do kraja prvog poluvremena. Prvo je sjajan pogodak u 32. minuti postigao Ajayi za 1:2, a potom je Tsonev izjednačio u 35.

U nastavku nije bilo toliko "raskošno" po pitanju pogodaka. Postignut je tek jedan, odlučujući, kojeg je Komnen Andrić zabio iz jedanaesterca svom bivšem klubu i za 3:2 Dinama.

HT Prva liga, 35. kolo: Inter-Zaprešić - Dinamo 2:3 (Ajayi 32., Tsonev 35./Kadzior 5., 17., Andrić 61.-11m)