Objavljeno: Ned 09.02.2020.

HT Prva liga: Dinamo slomio Goricu nakon igrača više

U posljednjem susretu 21. kola HT Prve lige nogometaši Dinama na Maksimiru su svladali Goricu 2:0.

Dinamo nastavlja pobjeđivati, iako se protiv Velikogoričana prilično mučio. Točnije, 0:0 bilo je sve do 72. minute, a tada su gosti počeli "pucati" jer više nisu izdržavali s igračem manje. Naime, od 51. minute  Gorica je igrala bez Joeyja Suka koji je tada dobio drugi žuti karton.

Utakmica je bila dosta spora, a u prvih sat vremena Dinamo je imao tek izrazitu priliku Gavranovića na samom početku dvoboja.

U završnici je, pak, Gorica dva puta pala. Prvo je Theophile-Catherine postigao prvi pogodak na susretu nakon kornera, dok je priča okončana u 86. minuti kada je fantastičan volej za 2:0 zabio Kadzior.

HT Prva liga, 21. kolo: Dinamo - Gorica 2:0 (Theophile-Catherine 72., Kadzior 86.)