Objavljeno: Sub 01.05.2021.

HT Prva liga: Dinamo sve bliže obrani naslova prvaka

U ogledu 32. kola HT Prve lige Dinamo je napravio novi krupni korak prema obrani naslova prvaka. U Koprivnici je protiv Slaven Belupa slavio 2:0.

Dinamo je krenuo s izraženom željom kako bi što prije slomio suparnika. Oršić, Majer i Gvardiol, koji je napadački bio vrlo zapažen u prvom dijelu, stvarali su opasne situacije pred domaćim vratima, no rezultat se tijekom Dinamove dominacije nije mijenjao.

Najbolju je priliku možda propustio Mišić, ali s vremenom je Slaven Belupo postajao sve ravnopravniji te je do kraja prvog dijela jednom zaprijetio Livakoviću (šansa Gode).

Drugo poluvrijeme startalo je novom inicijativom Dinama koja je okrunjena golom igrača s klupe Tolića u 64. minuti. Nakon pogotka, podigla se energija s obje strane te su oba sastava stvorila brojne prilike. Na kraju je utakmica prelomljena u 86. minuti kada je Dinamo izveo kontranapad kojeg je pogotkom za 2:0 zaključio Oršić.

HT Prva liga, 32. kolo: Slaven Belupo - Dinamo 0:2 (Tolić 64., Oršić 86.)