Objavljeno: Ned 14.04.2019.

HT Prva liga: Dramatična pobjeda Gorice protiv Slaven Belupa

Iako se nije činilo da će takva biti, no dramatična je na kraju bila utakmica 29. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Gorice i Slaven Belupa. Pobijedila je Gorica 4:3.

Na poluvremenu je Gorica vodila 3:1. Ndiaye, Lovrić iz jedanaesterca i Dvorneković bili su strijelci za ugodno vodstvo, dok je na drugoj strani poentirao Ivan Krstanović koji je u devetoj minuti postigao prvi gol na susretu.

No, u nastavku su gosti, malo po malo, stigli do izjednačenja. Prvo je Mateus u 62. minuti smanjio na 2:3, dok je Krstanović u 86. minuti postigao novi gol na utakmici te je izjednačio na 3:3.

Ipak, zadnju su riječ na dvoboju imali domaći igrači. Poljak Zwolinski u 90. minuti pogodio je za 4:3 i Gorica se približila trećem Osijeku na pet bodova minusa.

HT Prva liga, 29. kolo: Gorica - Slaven Belupo 4:3 (Ndiaye 22., Lovrić 34.-11m, Dvorneković 38., Zwolinski 90./Krstanović 9., 86., Mateus 62.)