Objavljeno: Sub 04.07.2020.

HT Prva liga: Drožđek odlučio iz jedanaesterca

Sve je sigurnije kako će i iduće sezone nogometaši Varaždina biti dio HT Prve lige. U 33. kolu Varaždin je na domaćem terenu svladao Slaven Belupo s 1:0.

Bila je to treća pobjeda Varaždinaca u nizu na domaćem terenu i pritom u nijednom tom susretu nisu primili pogodak. Sada Varaždin ima šest bodova više od pretposljednje Istre 1961 na ljestvici.

Relativno lagano i na sigurno su igrali Varaždin i Slaven Belupo, pogotovo u prvom poluvremenu, s time da su se gosti malo više otvorili početkom nastavka kada su počeli prijetiti (dvije je prilike propustio Lima).

No, pogodak je pao na drugoj strani. Šego je skrivio jedanaesterac, a Domagoj Drožđek je u 80. minuti bio precizan pri udarcu s bijele točke te je zabio za nova velika tri boda svoje momčadi.

HT Prva liga, 33. kolo: Varaždin - Slaven Belupo 1:0 (Drožđek 80.-11m)