Objavljeno: Sub 11.09.2021.

HT Prva liga: Dva Drmićeva gola za preokret Rijeke

Slaven Belupo je bio vrlo blizu sva tri boda na Rujevici, u ogledu osmog kola HT Prve lige. No, na kraju nije osvojio ništa, jer se u završnici razgoropadio Josip Drmić koji je zabio dva gola za slavlje Rijeke 2:1.

Slaven Belupo je po prvi puta u sezoni vodio novi trener Zoran Zekić, i gosti iz Koprivnice su izgledali odlično tijekom većeg dijela susreta.

U prvom dijelu su bili bolji od Rijeke, no nisu realizirali neke sjajne prilike. Međutim, poveo je Slaven Belupo u 64. minuti kada je poentirao Hadžić.

I tek se tada probudila Rijeka koja je do kraja odigrala u mnogo jačem ritmu, a pravi egzekutor je bio Drmić. Prvo je u 78. minuti izjednačio na 1:1, dok je u 85. pogodio glavom za preokret i veliko slavlje domaćih navijača.

HT Prva liga, 8. kolo: Rijeka - Slaven Belupo 2:1 (Drmić 78., 85./Hadžić 64.)