Objavljeno: Sub 20.07.2019.

HT Prva liga: Dva sjajna gola Murića za tri boda Rijeke

Na premijeri nove sezone Hrvatski Telekom Prve lige nogometaši Rijeke na Rujevici su s  2:1 pobijedili novog prvoligaša Varaždin.

Briljirao je mladi reprezentativac Robert Murić. U sedmoj i 57. minuti Murić je postizao sjajne pogotke. Prvi nakon odlično odrađenog slaloma među brojnim suparničkim igračima, dok je u 57. precizno pogodio iz slobodnog udarca.

Taj prvi Murićev pogodak anulirao je Matija Kolarić koji je također bio autor lijepog pogotka. U 22. minuti Kolarić je pogodio za 1:1, no nakon drugog Murićevog pogotka, više nije bilo povratka za varaždinske nogometaše.

Nakon trećeg pogotka na utakmici, prilično se smirio inače vrlo dobar ritam ovog nadmetanja, a Rijeka je rutinski i bez ikakvih šokova u svojoj obrani sačuvala vodstvo i osvojila startna tri boda u sezoni.

HT Prva liga, 1. kolo: Rijeka - Varaždin 2:1 (Murić 7., 57./Kolarić 22.)