Objavljeno: Pet 03.05.2019.

HT Prva liga: Gorica kiksala na gostovanju kod Rudeša

Kranjčevićeva ulica bila je mjesto radnje prve utakmice 32. kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojoj nije bilo pobjednika.

Rudeš i Gorica odigrali su 1:1. Time je Rudeš i dalje zadržao teoretske šanse za spasom (zaostaje u ovom trenutku deset bodova za Istrom 1961, 12-22), dok je Gorica ostala bez dva boda na koja je vjerojatno računala na mogućem putu prema Europi iduće sezone.

Trener Gorice Jakirović odmarao je neke od svojih glavnih igrača i dugo vremena činilo se da to neće naškoditi Velikogoričanima. Vodila je Gorica od 17. minute, a strijelac je bio Ndiaye iz jedanaesterca.

No, u 83. minuti izjednačio je Tomislav Mrkonjić, a nakon toga su u posljednjim minutama i jedan i drugi sastav imali po jednu priliku za tri boda, no te su šanse ostale neiskorištene.

HT Prva liga, 32. kolo: Rudeš - Gorica 1:1 (Mrkonjić 83 ./Ndiaye 17.-11m)