Objavljeno: Ned 29.09.2019.

HT Prva liga: Gorica prejaka za Zaprešićane

Nogometaši Gorice svladali su Inter u Zaprešiću s 2:0 u susretu desetoga kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Gorica je time zadržala bodovni kontakt s gornjim dijelom ljestvice, dok je Inter-Zaprešić ostao na posljednjem mjestu te i dalje ima samo jednu pobjedu u ovoj sezoni.

Lijepu su akciju izveli Velikogoričani u 31. minuti za prvi pogodak na susretu. Akciju je zaključio Marijan Čabraja sjajnim volejom lijevom nogom s desetak metara iskosa. Bila je Gorica bolja, ali su pred kraj poluvremena gorički vratar Kahlina i okvir vrata spriječili izjednačenje.

U 53. minuti Gorica je ostala s igračem manje (drugi žuti karton Marine), ali samo nekoliko minuta kasnije Poljak Zwolinski je nakon prekida još jednom zabio za goste i postavio konačnih 2:0.

HT Prva liga, 10. kolo: Inter-Zaprešić - Gorica 0:2 (Čabraja 31., Zwolinski 57.)