Objavljeno: Pet 13.12.2019.

HT Prva liga: Gorica se spašavala poraza od Zaprešićana

Nogometaši Gorice i Inter-Zaprešića odigrali su u Velikoj Gorici bez pobjednika (1:1) u ogledu 19. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Gorica je povela iz prvog napada, u prvoj minuti. Lijepo izrađenu polukontru pogotkom je okrunio Poljak Zwolinski.

Prvo poluvrijeme potom je prolazilo u vrlo mirnom ritmu, a na samom kraju dvije velike pogreške napravio je Musa, igrač velikogoričkog prvoligaša. Zaradio je dva žuta kartona i isključenje te je od samog starta nastavka Inter-Zaprešić krenuo po izjednačenje.

Na početku je sjajni vratar Kahlina zaustavljao Zaprešićane, no u 69. minuti ostao je nemoćan kada je ispred njega izašao Tsonev i pogodio za izjednačenje.

Do kraja dvoboja gosti su bili bliže osvajanju preostala dva boda, no Gorica je nekako zadržala bod, iako je i taj bodovni ulov korak unatrag u borbi za gornje pozicije na ljestvici.

HT Prva liga, 19. kolo: Gorica - Inter-Zaprešić 1:1 (Zwolinski 1./Tsonev 69.)