Objavljeno: Pet 08.11.2019.

HT Prva liga: Gorica se u nadoknadi spasila poraza u Puli

U prvom susretu 15. kola Hrvatski Telekom Prve lige nije bilo pobjednika. U Puli su Istra 1961 i Gorica odigrali 2:2.

Puljani jako mogu žaliti za pobjedom koju u Prvenstvu čekaju još od početka kolovoza. Naime, Istra 1961 vodila je 1:0 i 2:1, a drugi izjednačujući pogodak domaća je momčad primila u sudačkoj nadoknadi.

Laukžemis je u trećoj minuti doveo Istru 1961 u vodstvo, ali je Jovičić izjednačio u 38. minuti. U novi plus Puljani su stigli u 62. minuti kada je suparničku mrežu pogodio Močinić i potom je Istra 1961 vodila sve do posljednjih sekundi.

Tada je Cherif Ndiaye izjednačio, spasio svoju Goricu od poraza i ražalostio domaće navijače. Zanimljivo je reći da je Gorica po prvi put ove sezone remizirala u gostima.

HT Prva liga, 15. kolo: Istra 1961 - Gorica 2:2 (Laukžemis 3., Močinić 62./Jovičić 38., Ndiaye 90.+4)