Objavljeno: Sub 20.02.2021.

HT Prva liga: Gorica uvjerljiva kod Lokomotive

Gorica sve čvršće izgleda na svom trećem mjestu ljestvice, pogotovo nakon uvjerljive 3:0 pobjede kod Lokomotive u susretu 22. kola HT Prve lige.

Stvari su nizbrdo po Lokomotivu u ovom ogledu krenule već u desetoj minuti. Domaća obrana nonšalantno je reagirala, a strijelac za 1:0 je bio Steenvoorden.

U relativno slabom ritmu trajao je ostatak susreta, s time da je Gorica kontrolirala događaje, a u završnom dijelu je i definitivno prelomila utakmicu. U 74. minuti je Matar Dieye zabio za 2:0, a šest minuta kasnije Mitrović za konačnih 3:0.

Lokomotiva je ostala na pretposljednjem mjestu ljestvice s četiri boda više od Istre 1961 koja je posljednja.

HT Prva liga, 22. kolo: Lokomotiva - Gorica 0:3 (Steenvoorden 10., Dieye 74., Mitrović 80.)