Objavljeno: Sri 12.05.2021.

HT Prva liga: Hajduk razbio Goricu u prvih 45 minuta

Sjajno su nogometaši Hajduka odigrali prvo poluvrijeme dvoboja 34. kola HT Prve lige te su svladali Goricu 4:0 čime su i dalje u igri za izlazak u Europu.

Gorica trenutačno Splićanima bježi za pet bodova, dok četvrta Rijeka ima samo bod plusa.

Prvih 45 minuta bilo je uvjerljivo najbolje poluvrijeme Hajduka ove sezone. Splićani su uistinu igrali furiozno, a prednjačio je mladi Biuk koji je bio nerješiva enigma za velikogoričku obranu.

Sve je počelo odličnim slobodnim udarcem Vuškovića. Potom je Biuk sve pripremio Kačanikliću koji je zabio za 2:0. Nadalje je Livaja realizirao jedanaesterac za 3:0, dok je sjajnu igru Biuk zaokružio golom u 39. minuti kada su gosti četvrti put kapitulirali.

U nastavku se ritam posve smirio i nije bilo pravih prilika na obje strane.

HT Prva liga, 34. kolo: Hajduk - Gorica 4:0 (Vušković 14., Kačaniklić 16., Livaja 23.-11m, Biuk 39.)