Objavljeno: Uto 30.06.2020.

HT Prva liga: Krstanović stigao do 99. prvenstvenog pogotka

U dvoboju 32. kola Hrvatski Telekom Prve lige Slaven Belupo je u Koprivnici s uvjerljivih 3:0 pobijedio Istru 1961.

Slaven Belupo je utakmicu riješio u prvih 30 minuta kada je postigao sva tri pogotka. Zirdum u 13., Krstanović u 25. i Jeffren u 27. minuti probijali su gostujuću obranu, a pritom treba naglasiti kako je Krstanović postigao 99. pogodak u karijeri u hrvatskim prvenstvima.

U nastavku je domaćin bitno smirio tempo, dok su gosti došli do zraka, ali nešto brojnije napade nisu uspjeli pretočiti u barem počasni pogodak. U mirnom ritmu utakmica je okončana bez rezultatske promjene.

Slaven Belupo se time dodatno odmaknuo od klubova iz donjeg doma ljestvice, dok Puljani nastavljaju tražiti put do prvoligaškog spasa.

HT Prva liga, 32. kolo: Slaven Belupo - Istra 1961 3:0 (Zirdum 13., Krstanović 25., Jeffren 27.)