Objavljeno: Sri 15.05.2019.

HT Prva liga: Lokomotiva iščupala bod kod Slaven Belupa

Nogometaši Slaven Belupa i Lokomotive odigrali su utakmicu bez pobjednika (1:1) u Koprivnici, u 34. kolu Hrvatski Telekom Prve lige.

Napravila je time Lokomotiva novi korak unatrag u pogledu plasmana u Europu, a taj je cilj time i definitivno ostao neostvariv ove sezone za Lokomotivu.

Oba su pogotka postignuta u drugom poluvremenu. Slaven Belupo je poveo u 49. minuti kada je Brazilac Mateus Lima bio precizan s bijele točke. Izjednačio je Domagoj Drožđek koji je u 75. minuti sjajno naciljao i pogodio domaću mrežu za konačnih 1:1.

Bila je to već četvrta utakmica u nizu u kojoj je Lokomotiva ostala bez pobjede (dva remija i dva poraza). Za Slaven Belupo je ovo bio remi (15. u sezoni), nakon dvije pobjede (Inter-Zaprešić i Osijek) i jednog poraza (Hajduk).

HT Prva liga, 34. kolo: Slaven Belupo - Lokomotiva 1:1 (Mateus 49.-11m/Drožđek 75.)