Objavljeno: Pet 20.05.2022.

HT Prva liga: Lokomotiva pobjedom osigurala peto mjesto

Na kraju sezone nogometaši Lokomotive upisali su pobjedu kojom su osigurali peto mjesto. U 36. kolu HT Prve lige, u Kranjčevićevoj ulici, Lokomotiva je slavila 2:1 protiv Šibenika u ogledu gdje su svi golovi postignuti u prvom dijelu.

Mladi domaći igrač Luka Stojković bio je u središtu pozornosti tijekom prvih 45 minuta. Osim dobre igre, Stojković je iznudio jedanaesterac za prvi pogodak, kojeg je realizirao Kulenović, dok je potom asistirao Mariću koji je u 29. minuti povećao na 2:0.

Šibenčani su se vratili u igru na samom kraju prvog poluvremena kada je vrlo lijepi pogodak zabio Ivan Delić. Inače, njemu i Kulenoviću su to bili okrugli prvenstveni pogoci, sezonu su završili s po deset golova.

U nastavku je ritam utakmice bio vrlo miran. Lokomotiva je sve do kraja čuvala i sačuvala pobjedu za peto mjesto, dok su Šibenčani sezonu završili na osmom mjestu prvoligaške ljestvice.

HT Prva liga, 36. kolo: Lokomotiva - Šibenik 2:1 (Kulenović 7.-11m, Marić 29./Delić 41).