Objavljeno: Pet 30.07.2021.

HT Prva liga: Lokomotiva potvrdila odličan ulaz u sezonu

Odigran je prvi susret trećeg kola HT Prve lige, a Lokomotiva je kao domaćin svladala Hrvatski dragovoljac 3:2.

Lokomotiva je time potvrdila odličan ulaz u sezonu. Nakon tri kola ima dvije pobjede i remi čime je privremeno na vrhu ljestvice. Novi prvoligaš Hrvatski dragovoljac i dalje je u potrazi za prvim bodom u sezoni (tri poraza).

Hrvatski dragovoljac je poveo protiv Lokomotive, u 14. minuti je strijelac bio Mario Veljača. No, Lokomotiva je uzvratila boljom igrom u nastavku susreta i s tri pogotka. Prvo je Valentić postigao autogol u 40. minuti, dok su u drugom dijelu Miličević (53. minuta) i Kačavenda (80.) pogađali za 3:1.

Do kraja dvoboja gosti su uspjeli samo ublažiti poraz. Bagadur je bio strijelac u 87. minuti za konačnih 3:2 Lokomotive.

HT Prva liga, 3. kolo: Lokomotiva - Hrvatski dragovoljac 3:2 (Miličević 53., Kačavenda 80./Veljača 14., Valentić 40.-ag, Bagadur 87.)