Objavljeno: Pet 29.11.2019.

HT Prva liga: Lokomotiva razbila Goricu s 4:0

U dvoboju 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige Lokomotiva je kao domaćin razbila Goricu te je slavila 4:0.

Pobijedila je time Lokomotiva izravnog konkurenta za gornje pozicije na ljestvici, a istovremeno je ovo bio najteži poraz Velikogoričana otkako su ušli u prvoligaško društvo.

Ogroman korak prema tri boda Lokomotiva je napravila krajem prvog poluvremena kada je prvo Lirim Kastrati u 40. minuti zabio za 1 :0, a odmah u idućem napadu Myrto Uzuni povećao je na 2:0.

U nastavku su Velikogoričani dodatno potonuli. Marina je zabio autogol, a Tolić u 79. minuti dovršio predstavu golom za 4:0.

Gorica je izgubila, nakon lijepe serije od tri pobjede i jednog remija u posljednje četiri ligaške utakmice.

Lokomotiva je pobjegla Velikogoričanima na ljestvici (na tri boda) i trenutačno je na trećem mjestu, no Osijek ima jednu, a Rijeka dvije utakmice manje.

HT Prva liga, 17. kolo: Lokomotiva - Gorica 4:0 (Kastrati 40., Uzuni 41., Tolić 79./Marina 63.-ag)