Objavljeno: Sub 02.10.2021.

HT Prva liga: Lokomotiva s 3:0 nadigrala Slaven Belupo

U ogledu 11. kola HT Prve lige Lokomotiva je u Kranjčevićevoj ulici svladala Slaven Belupo s 3:0 i time prekinula niz od pet ligaških utakmica bez pobjede.

Prije ovog slavlja Lokomotiva je upisala čak četiri poraza u zadnjih pet ligaških ogleda, a ovaj je poraz, pak, dodatno produbio krizu Slaven Belupa koji je sada na čak šest poraza u zadnjih sedam prvenstvenih susreta (uz jedan remi).

Od početka utakmice Lokomotiva je bila bolja, no u prvom poluvremenu je možda i najbolju šansu imao Slaven Belupo (Grgić).

Domaćinu se otvorilo u drugom poluvremenu. Pomogao je pritom i gostujući igrač Goda, koji je pogriješio kod prvog gola Lokomotive (Goričan u 54.). Nakon što Zapata nije realizirao sjajnu priliku za 1:1, uslijedila su nova dva gola Lokomotive (Kačavenda i Kulenović) čime su potvrđena tri domaća boda.

HT Prva liga, 11. kolo: Lokomotiva - Slaven Belupo 3:0 (Goričan 54., Kačavenda 70., Kulenović 74.)