Objavljeno: Pet 26.04.2019.

HT Prva liga: Lokomotivi samo bod protiv Puljana

U prvom susretu 31. kola Hrvatski Telekom Prve lige nije bilo pobjednika. U Kranjčevićevoj ulici Lokomotiva i Istra 1961 odigrali su 1:1.

Napravila je tako Lokomotiva novi korak unatrag kada je u pitanju njena borba za pozicije koje vode prema Europskoj ligi. Prije ovog susreta Lokomotiva je izgubila dva od posljednja tri ligaška susreta (Inter-Zaprešić i Hajduk).

Lokomotiva je povela u 40. minuti golom Luke Ivanušeca, no gosti su vrlo brzo izbrisali rezultatski minus te je početkom drugog poluvremena, točnije, u 51. minuti, izjednačio Adrian Fuentes.

Kako se približavao kraj dvoboja tako je pritisak Lokomotive rastao. I u svemu domaćin nije imao sreće jer je prvo Uzuni pogodio gostujući okvir vrata, a isto je mjesto u 90. minuti naciljao Radonjić.

Lokomotiva je bila bliže pobjedi, ali nije uspjela do kraja slomiti Puljane koji su, nakon pobjede protiv Osijeka (1:0), ostvarili i drugi pozitivan rezultat u nizu.

HT Prva liga, 31. kolo: Lokomotiva - Istra 1961 1:1 (Ivanušec 40./Fuentes 51.)