Objavljeno: Ned 21.11.2021.

HT Prva liga: Magloviti remi Gorice i Lokomotive

Još je jednom magla dominirala utakmicom u Velikoj Gorici. U iznimno teškim uvjetima, na samom rubu vidljivosti, nogometaši Gorice i Lokomotive odigrali su 2:2 u susretu 16. kola HT Prve lige.

Gorica je vrlo brzo stekla dva gola prednosti. U trećoj minuti je Fruk vrlo lijepo zabio u suprotni kut za vodstvo Velikogoričana, dok je u 24. minuti bilo 2:0, nakon što je Pršir udarcem glavom svladao gostujućeg vratara.

Inače, Lokomotiva od samog početka nije bila inferiorna. Čak štoviše, gosti su ukupno imali veći broj prilika, a u 34. minuti u igru ih je vratio Aliyu koji je pogodio za smanjenje na 1:2.

U drugom poluvremenu je nastavljeno u ritmu s dosta prilika na obje strane, s tim da je ponovno Lokomotiva bila nešto konkretnija. Prvo je Aliyu promašio izjednačenje, ali su gosti do njega došli nakon točno sat vremena igre kada je za 2:2 zabio Pivarić.

Kako se bližio kraj utakmice, tako su uvjeti postajali sve teži, a kao i ranije, tako je i u završnici bolji dojam ostavljala Lokomotiva, no rezultat se više nije mijenjao.

Susjedi na ljestvici, Lokomotiva i Gorica, ostali su takvi i nakon ovog ogleda. Obje momčadi imaju po 22 boda.

HT Prva liga, 16. kolo: Gorica - Lokomotiva 2:2 (Fruk 3., Pršir 24./Aliyu 34., Pivarić 60.)