Objavljeno: Sub 18.09.2021.

HT Prva liga: Marin s dva gola srušio Lokomotivu

Nogometaši Šibenika svladali su na svom Šubićevcu Lokomotivu s 2:1, u devetom kolu HT Prve lige. Bila je to treća pobjeda Šibenika ove sezone, s kojom su se na ljestvici približili subotnjem suparniku na samo jedan bod.

Šibenik je ostvario i treću domaću pobjedu u isto toliko nastupa, a treba naglasiti kako s 11 pogodaka Šibenik trenutačno ima najbolji domaći napad Lige.

Šibenik je poveo iz prve opasne prilike, u petoj minuti je strijelac bio Marin. Nakon toga je opasnija i konkretnija bila Lokomotiva, što je rezultiralo izjednačenjem u 28. minuti. Precizan udarac s bijele točke izveo je Dabro.

U nastavku je, pak, terenom zagospodario Šibenik. Najviše su prijetili Delić i Marin Jakoliš, a potonji je u 78. minuti istrčao jednu od brojnih kontri i sve pripremio Marinu koji je zabio svoj drugi pogodak za slavlje domaćeg sastava.

Podsjetimo kako je Antonio Marin posuđeni igrač Šibeniku iz Dinama, a prošle sezone je nosio dres Lokomotive.

HT Prva liga, 9. kolo: Šibenik - Lokomotiva 2:1 (Marin 5., 78./Dabro 28.-11m)